Ze zpětných vazeb

Jsem nadšená z celého obsahu kurzu. U některých kurzů mám pocit, že si neodnáším příliš teoretických poznatků, ty mi pak chybějí. V tomto kurzu se to nestalo. Byla skvěle vyvážená část teoretická a nácviková. Osvěžení ve formě "analyzování" videonahrávky a využití další aplikace sli.do. Jsem ráda, že se pracovalo v Zoom, kde se dá dělit na skupiny. Lektorská dvojice naprosto špičková, dlouho jsem nezažila, že by mi lektoři nějakého kurzu byli až tak moc sympatičtí a příjemní, cítila jsem se hrozně v klidu, v pohodě, naprosto bez obav říct nahlas svůj názor! Díky!

Kurz vnímám jako velmi prospěšný pro kohokoliv, kdo pracuje s klienty v akutní krizi nebo s klienty, kteří zažívají dlouhodobě nepříznivou životní situaci. Lektoři na začátku kurzu velmi dobře nastavili bezpečné prostředí v kterém se hezky pracovalo a sdílelo. Informace byly ucelené, jasné. Kurz hezky plynul a ani online prostředí tomu nebyl překážkou.

Velmi pěkně vedený kurz. Zejména mě oslovila interakce během témat a zpětné vazby po modelacích. Chtěla bych vzkázat hlavně Peterovi a Barbaře, že díky nim byla atmosféra na kurzu naprosto neuvěřitelná. Dokázali nás úžasným způsobem vtáhnout do dané problematiky a "vdechnout" nám nadšení pro krizovku v profesním i osobním životě. Moc se mi líbila jejich profesionalita a zároveň lidskost, které si moc vážím. Byli trpěliví a vytrvalí v odpovídání na naše nekonečné a občas složité dotazy. Při modelacích nám dávali praktické rady a poskytovali zpětnou vazbu. V tomto ohledu opravdu není co vytknout. Moc díky!

Na kurzu byla příjemná a přátelská atmosféra. Bylo to moje první setkání s tématem krizové intervence a opravdu mě lektoři dokázali nadchnout a namotivovat do dalšího studia.

Kurz byl skvělý, praktický, lektoři byli super. Moc se mi líbil obsah i metody práce. Zažila jsem hodně kurzů, ale tento mi přišel přínosný a originální.

Kurz byl nabitý energií, čas uběhl jako voda. Byl logický a strukturovaný. Na jednu stranu mi přinesl shrnutí a podepření různých informací, které jsem tak posbírala, ale také nové zajímavé informace a tipy. Hned jsem něco využila. Líbila se mi atmosféra a setkání s dalšími, moc zajímavými, lidmi. 

Ačkoliv kurz probíhal v online prostoru, bylo to pro mě velmi přínosné. Lektoři jsou skvělí profesionálové, kteří navodili velmi přátelskou atmosféru a předali to nejdůležitější. Myslím, že kurz je vhodný jak pro ty, co se ještě s KI nesetkali, tak pro ty, což již zkušenosti mají. Každý si tam najde to, co potřebuje a rozhodně odejde obohacen. 

Děkuji za zajímavý kurz, i když byl online, střídáním technik a dvou lektorů jsem udržovala pozornost a soustředění po celou dobu trvání kurzu.

Velmi oceňuji modelovou situaci, za mě velmi přínosné. S kurzem jsem velmi spokojená. Odbornost lektorů, upřímný zájem o klienty... Myslím, že mě tento kurz posune o velký kus dopředu. Děkuji.

Příjemná a odborně znalá lektorská dvojice. Dobře připravená prezentace, kde je vše podstatné k tématu...budu se k ní vracet, vč. zdrojů a literatury. Díky! 

Chcela by som oceniť praktické ukážky a prepájanie teórie s príkladmi. Kurz naplnil moje očakávanie z toho dôvodu, že som získala pocit bezpečia a množstvo informácií o tom, ako to robiť, na čo sa zamerať a množstvo praktických príkladov ako to môže vyzerať v praxi. Mám pocit, že kurz mi dal možnosť nahliadnuť do štruktúry, ktorú som hľadala. 

Kurz je uživatelsky opravdu moc příjemný. Velmi oceňuji držení pevné časové struktury, jasné stanovení pravidel v úvodu, velmi pečující, laskavý přístup, který jasně zajišťuje bezpečí.