Reference

 

Kurz dokonce předčil má očekávání. Snažím se nemít žádná očekávání, ale tady jsem byla nadšená z vyváženého složení teorie/praxe nácviku a oceňuji i vyladěný tandem lektorů Barbara a Peter.

Jsem nadšená z celého obsahu kurzu. U některých kurzů mám pocit, že si neodnáším příliš teoretických poznatků, ty mi pak chybějí. V tomto kurzu se to nestalo. Byla skvěle vyvážená část teoretická a nácviková. Osvěžení ve formě „analyzování“ videonahrávky a využití další aplikace sli.do. Jsem ráda, že se pracovalo v Zoom, kde se dá dělit na skupiny. Lektorská dvojice naprosto špičková, dlouho jsem nezažila, že by mi lektoři nějakého kurzu byli až tak moc sympatičtí a příjemní, cítila jsem se hrozně v klidu, v pohodě, naprosto bez obav říct nahlas svůj názor! Díky!

Užitečné, velký přínos, zajímavé, poutavé. 

Jsem velmi spokojená! Příjemní lektoři, srozumitelné předávání praktik, možnost intuitivního hledání vlastních postupů, prostor pro diskusi, minimalizace trapných momentů jako přehrávání rozhovorů přede všemi.

Ačkoliv kurz probíhal v online prostoru, bylo to pro mě velmi přínosné. Lektoři jsou skvělí profesionálové, kteří navodili velmi přátelskou atmosféru a předali to nejdůležitější. Myslím, že kurz je vhodný jak pro ty, co se ještě s KI nesetkali, tak pro ty, což již zkušenosti mají. Každý si tam najde to, co potřebuje a rozhodně odejde obohacen. (Veronika, ERGOAKTIV)

Velmi pěkně vedený kurz. Zejména mě oslovila interakce během témat a zpětné vazby po modelacích. Chtěla bych vzkázat hlavně Peterovi a Barbaře, ale i ostatním lektorům, že díky nim byla atmosféra na kurzu naprosto neuvěřitelná. Dokázali nás úžasným způsobem vtáhnout do dané problematiky a „vdechnout“ nám nadšení pro krizovku v profesním i osobním životě. Moc se mi líbila jejich profesionalita a zároveň lidskost, které si moc  vážím. Byli trpěliví a vytrvalí v odpovídání na naše nekonečné a občas složité dotazy. Při modelacích nám dávali praktické rady a poskytovali zpětnou vazbu. V tomto ohledu opravdu není co vytknout. Moc díky!

Kurz vnímám jako velmi prospěšný pro kohokoliv, kdo pracuje s klienty v akutní krizi nebo s klienty, kteří zažívají dlouhodobě nepříznivou životní situaci. Lektoři na začátku kurzu velmi dobře nastavili bezpečné prostředí v kterém se hezky pracovalo a sdílelo. Informace byly ucelené, jasné. Kurz hezky plynul a ani online prostředí tomu nebyl překážkou. (Lenka Štěpánová, ERGOAKTIV) 

Děkuji za zajímavý kurz, i když byl online, střídáním technik a dvou lektorů jsem udržovala pozornost a soustředění po celou dobu trvání kurzu. (Zuzana B.)

Kurz byl skvělý, praktický, lektoři byli super. Moc se mi líbil obsah  i metody práce. Zažila jsem hodně kurzů, ale tento mi přišel přínosný a originální. 

Kurz byl velmi profesionálně veden a byla vytvořena příjemná a pro mně bezpečná atmosféra. 

Skvěle zpracováno, nejlepší on-line workshop, překvapilo mne, jak může být interaktivní.

Velmi oceňuji modelovou situaci, za mě velmi přínosné. S kurzem jsem velmi spokojená. Odbornost lektorů, upřímný zájem o klienty… Myslím, že mě tento kurz posune o velký kus dopředu. Děkuji. 

Na kurzu byla příjemná a přátelská atmosféra. Bylo to moje první setkání s tématem krizové intervence a opravdu mě lektoři dokázali nadchnout a namotivovat do dalšího studia. (Kateřina Navrátilová)

Kurz byl nabitý energií, čas uběhl jako voda. Byl logický a strukturovaný. Na jednu stranu mi přinesl shrnutí a podepření různých informací, které jsem tak posbírala, ale také nové zajímavé informace a tipy. Hned jsem něco využila. Líbila se mi atmosféra a setkání s dalšími, moc zajímavými, lidmi. (Helena Janíková, Poradna pro rodinu a mezilidské vztahy Blansko)